E-boek
Nederlands

Een kus met kerstmis

Katie Fforde (auteur), Monique Eggermont (vertaler)

Heerlijke feelgood voor de liefhebbers van Jenny Colgan en Lucinda Riley

Nel  heeft haar leven best onder controle. Toegegeven: de organisatie van een braderie in het pittoreske dorp waar ze woont, is behoorlijk veel meer werk dan ze dacht. En een beeldschone tienerdochter in het gareel houden, is eigenlijk ook wel een uitdaging. Maar de dingen worden pas echt gecompliceerd als haar

Titel
Een kus met kerstmis
Ook verschenen als
Stoute schoenen
Auteur
Katie Fforde
Vertaler
Monique Eggermont
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Paradise fields
Uitgever
Amsterdam: Boekerij, © 2020
334 p. (ePub2)
ISBN
9789402316957